Erkekler Nasil Kadinlar İsterler

14 Mayıs 2015 Yazan  
Kategori kadinca

Erkek nasıl kadın isterler. Aslında kadınların pek çoğu bu tip sorulardan nefret ediyor. kadınların onuru zedeleyen ve kadınları erkekler nezdinde küçük duruma düşüren bu tip sorular her nedense internette sık sık gündeme geliyor. erkekler kadınları eleştiriyor. Evet bunu biliyoruz. Peki ya kadınlar kadınlar erkekleri hiç mi eleştirmiyor. Kadın nasıl erkek ister. Herkes ilk etapta parayı düşündü değil mi O zaman erkek de güzel kadın ister.Çünkü erkekler konusunda da insanın aklına hemen kadının güzelliği ve disiliği geliyor.
Ama yapılan araştırmalar erkeklerin salt güzellik aradığını yalanlıyor. Erkekler güzel kadınlara baksalar da hayatlarındaki kadının sadece güzel olması yetmiyor…
ABD de Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerin başında esprili olması geliyor.
Araştırma ekibinden Prof. garry chick.Kadının esprili olması onun genç ruhlu olmasının ve doğurganlığının sinyallerinden. Bu nedenle erkekler uzun süreli beraberliklerinde esprili kadınları tercih ediyorlar  dedi.
Araştırmada..En çekici kadın hangisi. sorusunun yanıtları arasında esprili birinci sırayı, eglenceli üçüncü sırayı, şakacı beşinci sırayı alırken fiziksel anlamdaki Cekicilik Cok aşağılarda, Dokuzuncu sırada yer aldı.

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


Gazete oku